Bądźmy zawsze pewni, że w Bogu wiadomym czasie czyli najlepszym dla nas zostaniemy wysłuchani
Świadectwa

Bądźmy zawsze pewni, że w Bogu wiadomym czasie czyli najlepszym dla nas zostaniemy wysłuchani

Szczęść Boże!

Odmówiłem 3 Nowenny Pompejańskie w różnych intencjach. Pierwszą była intencja życia wiecznego dla całej ludzkości. Wierzę, że Matka Najświętsza wymodliła dla wielu dusz zbawienie a dla grzeszników zatwardziałych nawrócenie. Tego dowiemy się kiedyś ale ja już teraz wierzę, że nasza Kochana Mamusia pomogła komuś przez moją niedoskonałą modlitwę.

Za kilka dni zaczynam 4 Nowennę w intencji zbawienia i zdrowia dla mojej Mamy i bliskich mi osób. Proszę o modlitwę i zachęcam wszystkich do odmawiania Nowenny Pompejańskiej i pragnę zaznaczyć, że na jej owoce czasem trzeba poczekać ale nie należy się łamać gdy owoców nie widać od razu.

Maryja to pewny gwarant wszelkich Bożych łask i Ona nigdy nikogo nie odrzuci kto się do Niej ucieka z ufnością i miłością. Bądźmy zawsze pewni, że w Bogu wiadomym czasie czyli najlepszym dla nas zostaniemy wysłuchani. Boże, Mateczko dziękuję i kocham Was!

Anonim

Spodobało Ci się do świadectwo? Wesprzyj naszą misję poprzez zakup wirtualnej kawy. Każda złotówka wspiera działalność naszego portalu. Dziękujemy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copy link
Powered by Social Snap