Przyłącz się do dzieła szerzenia Nowenny Pompejańskiej

Przeczytaj nasze świadectwo Nowenny Pompejańskiej i dowiedz się dlaczego chcemy szerzyć tą modlitwę w Polsce. Ty także możesz nam w tym pomóc.

Celem przyświecającym naszemu przedsięwzięciu jest dotarcie z broszurkami o Nowennie Pompejańskiej do jak największej liczby ludzi w całym kraju. Matka Boża powiedziała, że już jedno pobożne odmówienie „Zdrowaś Maryjo…” wstrząsa całym piekłem. Dlatego gdyby wszyscy ludzie odmawiali codziennie Różaniec szatan byłby już dawno pokonany.

W innych objawieniach Matka Boża przekazała: „Ten, kto propaguje mój różaniec, będzie zbawiony”.

 

W jaki sposób możesz przyłączyć się do dzieła promocji Nowenny Pompejańskiej?

Kilka tysięcy broszur Nowenny Pompejańskiej jest już wydrukowane. Ty również możesz przyczynić się do szerzenia tej cudownej modlitwy. Wypełnij poniższy formularz a wyślemy do Ciebie za darmo pakiet modlitewników – to o co Cię jedynie poprosimy to wyłożenie ich w miejscu spotkań takich jak kościoły, duszpasterstwa i inne. Będziemy niezmiernie wdzięczni za włączenie się w rozpowszechnianie Nowenny Pompejańskiej.

 

broszury z Nowenną Pompejańską

 

Pamiętajmy słowa Pana Jezusa i przyczyńmy się do ratowania zbłąkanych dusz:

„Żniwo wprawdzie wielkie, ale robotników mało. Proście więc Pana żniwa, żeby wyprawił robotników na swoje żniwo” – Mt 9, 37-38

ulotki Nowenny Pompejańskiej

Zamów bezpłatne broszury Nowenny Pompejańskiej

Jednorazowo wysyłamy około 100 sztuk broszur. Prosimy o wyłożenie ich w kościołach i miejscach spotkań wiernych. Dziękujemy za włączenie się w dzieło szerzenia Nowenny Pompejańskiej. W przypadku chęci zamówienia większej ilości broszur prosimy o kontakt telefoniczny. Nie ma problemu z wysyłką większej ilości broszur.